سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری فرایش

شناسه خبر: 4091
تاریخ انتشار: 1402/2/12 14:22:24

تیم والیبال پیکان تهران در آخرین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا نماینده هنگ کنگ را شکست داد و در جایگاه هفتم قاره کهن قرار گرفت.

مرحله دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از روز یکشنبه دهم اردیبهشت در هانوی ویتنام آغاز شد.

در آخرین روز رقابت‌های مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، تیم پیکان تهران به مصاف هیپ هینگ نماینده کشور هنگ کنگ رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داد تا در مجموع با دو برد و چهار شکست عنوان هفتمی این رویداد را از آن خود کند.

شاگردان فاطمه رشیدی مقابل نماینده هنگ کنگ با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ حریف را مغلوب خود کردند و به کار خود در این دوره از مسابقات پایان دادند.

به این ترتیب نماینده کشور هنگ کنگ در جایگاه نهم قرار گرفت و تیم مغولستان جایگاه هشتم این مسابقات را به خود اختصاص داد.

همچنین در دیدارهای مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها تیم‌های دیاموند فود فاین چف (تایلند) و دای نام یونیورسیتی (ویتنام) روز گذشته (دوشنبه ۱۱ اردیبهشت) حریفان خود را شکست دادند و به دیدار نهایی صعود کردند.

کینگ وال (چین‌تایپه) و لیائونینگ دونگوها (چین) هم که روز گذشته را با شکست به پایان رسانده بودند امروز برای مشخص شدن مقام‌های سوم و چهارم به مصاف هم خواهند رفت.

ملیحه نوری داور بین‌المللی کشورمان در دیدار نیمه نهایی دو تیم دیاموند فود فاین چف (تایلند) – کینگ وال (چین‌تایپه) به عنوان داور اول قضاوت کرد.

تیم پیکان تهران امسال دومین حضور خود را در این مسابقات را تجربه کرد. این تیم در سال ۲۰۱۸ و در نخستین حضور به مقام ششمی در بین ۹ تیم شرکت کننده دست یافته بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
ورزشی